Odpowiedz 
Koncesja – czy może stracić?
Karmelek Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 25
Reputacja: 0
Koncesja – czy może stracić?
Hej wszystkim Uśmiech
Właściwie sprawa nie dotyczy mnie, ale matki mojej koleżanki. Posiada ona niewielki sklepik osiedlowy. W okolicy to jedyny sklep z alkoholem, więc wiadomo, że często tam przychodzą ludzie. Niestety zdarzyło się tak, że znaleziono jakąś pijaną 16-o latkę, a ona się upiera, że mama tej koleżanki sprzedała jej ów alkohol. Problem w tym, że ona nie sprzedaje nieletnim. Nie ma jednak monitoringu, więc nie może potwierdzić swojej wersji. Trudno też dopilnować, czy ktoś dorosły nie kupuje młodzieży alkoholu… nie można wiedzieć i widzieć wszystkiego, prawda?
Moje pytanie jest proste. Czy może stracić koncesję na sprzedaż alkoholu? Ponoć straszą ją że tak będzie. Sprawa jednak jest ciągle w toku.

Honey pie you are making me crazy
I'm in love but I'm lazy
So won't you please come home.
Oh honey pie my position is tragic
Come and show me the magic
of your Hollywood song.
07-28-2013 06:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Simon Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 23
Reputacja: 0
RE: Koncesja – czy może stracić?
Przede wszystkim niech założy sobie kamery w sklepie i/lub przed. Wielu ludzi nie chce popełniać głupot, kiedy owe kamery widzi. Poza tym gdyby je miała, problemu by nie było, prawda? No ale już jest po fakcie. Sam nie wiem. Policja na pewno będzie badać sprawę. Może zeznania osób z otoczenia, które poświadczą, że sprzedaje tylko za okazaniem dowodu?

t's the time that you totally screwed up
Still you're tryin' get it out your brain
It's the fight you had when you didn't make up
It's the past that you're dyin' to change
07-28-2013 06:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy: