Forum Pabia

Pełna wersja: Jak wygląda rozwód?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Za jakiś czas mam rozprawę rozwodową. Ja i moja żona mamy adwokatów i pewnie damy sobie popalić. Żona wniosła o rozwód mimo że mamy maleńkie dziecko - 8 miesięcy. Możecie mi jakoś pomóc? O co pyta Sędzia? Jak to wygląda od kuchni?
Chyba nikt, nie wie. Też mam ten problem i nic nie mogę znaleźć. Albo nikt nie chce powiedzieć.... Smutny
U mnie jest jasna sprawa. Mąż zostawił mnie z 2 dzieci, ale miałam dowody że ma kochanke. I jak pokazałam list od męża kochanki , to się przyznali jego rodzice najpierw. A bzdurą jest że alimenty zaległe można umorzyć.
Hej, masz sytuację o tyle jaśniejszą, że miałaś list. Ja nie mam nic. Jedynymi świadkami są moi rodzice oraz rodzeństwo. Czy są jakieś standardowe pytania które zadaje sędzia? Ile to może trwać, taka pierwsza rozprawa?
Niestety, przykro mi to powiedzieć, ale decyzję podejmie sąd. Jedyną sytuacją kiedy sąd nie dałby rozwodu to, gdyby osoba ta przyznała się do winy i chciała orzeczenia wyłącznie swojej własnej winy. Pod warunkiem, że pozew jest za porozumieniem, bądź za orzeczeniem o Twojej winie.
nie znam sytuacji, ale mam nadzieje, ze wszystko sie ulozy po Twojej mysli, powodzenia!
Z tego co wiem sąd nie za bardzo chce dawać rozwód wtedy, kiedy ma się małe dziecko. Ogólnie bardzo trudno go dostać, ale jeśli mąż Cie zdradzał, albo masz naprawdę ważny powód do rozwodu, to pewnie wam go przyzna.
Przekierowanie