Forum Pabia

Pełna wersja: Gwarancja - brak paragonu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie!
Tak się złożyło, że kupiłem odtwarzacz DVD znanej firmy. Wszystko było dobrze do momentu, aż chciałem puścić bajki siostrzeńcowi który u mnie akurat był. Niestety odtwarzacz w ogóle nie czytał płyt. Bajki są oryginalne z gazet dla dzieci (pełno tego w kioskach). Co gorsze, robi to całkowicie losowo, czyli jedne płyty czyta inne nie. Niestety straciłem gdzieś paragon ze sklepu. Po prostu zapomniałem go schować w bezpiecznym miejscu i najprawdopodobniej wyrzuciłem do śmieci. Stąd moje pytanie... czy jest w ogóle jakaś opcja, aby mi to naprawili/wymienili?
Jeśli towar ma gwarancję, to paragon powinien być do niej przyczepiony zszywaczem. Tak robią sklepy, bo wtedy łatwiej jest Ci zachować obie rzeczy. Poszukaj gwarancji.
Dzięki za odpowiedź. Poszukałem gwarancji i mam ją, ale niestety nadal nie mam paragonu. Nie był on przyczepiony. Musiał mi się zapodziać... Czy mogę iśc wymienić towar z samą gwarancją?
Właściwie to nie wiem. Spróbuj. Wiem, że niektórzy wymagają obu tych rzeczy, żeby potwierdzić że to Ty i u nich kupiłeś towar. Niektórym wystarcza sama gwarancja. W końcu jest podbijana przez sklep, nie?
Dobrze. Dziękuję. Jutro pójdę do sklepu z gwarancją i spróbuję się dowiedzieć coś na ten temat. Mam nadzieję, że mi to wymienią albo naprawią... Nie było tanie.
No to niestety, ale nie masz potwierdzenia zakupu. Gwarancja jest konieczna to jej uwzględnienia

__________________________________
http://www.coolflowers.pl/wsp%C3%B3%C5%82praca.html
Przekierowanie