Forum Pabia

Pełna wersja: Towar niezgodny z opisem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dwa tygodnie temu zamówiłam wersalkę. Wpłaciłam 100 zł zaliczki, sprzedawca spisał moje dane kontaktowe i na tym się zakończyło. Ani ja nie podpisywałam że wpłaciłem zaliczkę ani on nie dał mi do podpisu zamówienia towaru.
Dziś przyszła moja wersalka, która zamiast koloru ciemnego, przyszła biała w jakieś ohydne kwiaty. Sprzedawca pokazał mi świstek z zamówieniem na którym jest napisane iż ja właśnie ten wzór sobie wybrałam. Ja jednak jestem pewna że wybrałam wzór zupełnie inny, nie mam niestety jak mu udowodnić iż chciałam inny. Sprzedawca obwinia mnie teraz oto iż to ja zmieniłem zdanie a nie o to że jego pracownik popełnił błąd podczas wpisywania wzoru, co moim zdaniem nastąpiło. Jak sam powiedział nie odda mi już zaliczki a jeszcze grozi mi że muszę mu oddać za transport wersalki. Czy mam prawo w tej sytuacji całkowicie zrezygnować z zamówienia i żądać zwrotu zaliczki?
Co jeszcze mógłabym zrobić aby odzyskać pieniądze?
Niestety obawiam się, że nic nie możesz zrobić. Jeśli nie masz pokwitowania zapłaty zaliczki, ani pokwitowania zamówienia, nijak nie możesz udowodnić tego co zamówiłaś i ile zapłaciłaś.
Przekierowanie